رتبه وب سایت‌های شخصیت‌های سیاسی، روحانی اول، جلیلی دوم

این روزها عصر فن‌آوری اطلاعات است و سایت‌های خبری و وب‌سایت‌های شخصی جای خود را میان سیاسیون و مردم پیدا کرده است.

در واقع یکی از ابزارهای مهم اطلاع‌رسانی در عصر امروز، اینترنت است و به همین دلیل همه رسانه‌های مکتوب و حتی رسانه‌های صوتی و تصویری که تاثیرگذاری بیشتری دارند هم به فضای مجازی روی آورده‌اند.

در دوران انتخابات نیز نقش وب‌سایت‌های شخصی و سایت‌های خبری حامی سیاسیون بسیار ملموس است تا جایی که بسیاری از کسانی که دستی بر آتش سیاست دارند و می‌خواهند اخبار مربوط به آنها دیده شود، سایت‌های شخصی خود را دارند.

rouhanisite

در انتخابات اخیر نیز بازار سایت‌های شخصی کاندیداهای ریاست جمهوری مانند قالیباف، روحانی، عارف، جلیلی و … داغ داغ بود.

سیاسیون کهنه‌کار مانند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز از مدت‌ها قبل اقدام به راه‌اندازی سایت خبری شخصی کرده‌اند.

در میان سایت‌های شخصی سیاسیون اما در حال حاضر رتبه اول به حسن روحانی اختصاص دارد که با رنک ۹۱، صدر جدول را اشغال کرده است.

شاید دلیل اصلی رنک خوب سایت روحانی آن هم در این مدت کوتاه، پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری باشد که توجه اقشار مختلف مردم را به بازدید از سایت وی جلب کرده است.
رتبه دوم در میان سایت‌های شخصی سیاسیون نیز به سعید جلیلی اختصاص دارد. سایت او با رتبه ۱۶۳ در مقام دوم جدول رتبه‌ها قرار گرفته است و بعد از او سایت محمدباقر قالیباف که امیدهای زیادی برای ریاست جمهوری داشت با رتبه ۱۸۸ در جایگاه سوم است.

سایت رسمی آیت‌الله هاشمی اما با قدمت چند ساله رتبه ۲۸۲ را به خود اختصاص داده و در رتبه چهارم قرار دارد.

سایت محمدرضا عارف نیز مقام پنجم را با رتبه ۳۰۳ به خود اختصاص داده است.

سایر کاندیداهای ریاست جمهوری و سیاسیون نیز مقام‌های بعدی رتبه‌بندی سایت‌های خبری شخصی را به خود اختصاص داده‌اند که در این میان علی لاریجانی با رتبه ۱۲۸۵۳ در قعر جدول رنک حضور دارد.

بی‌تردید با توجه به رتبه وب‌سایت‌های شخصی می‌توان به اهمیت اطلاع‌رسانی در فضای مجازی پی برد.

ایسنا

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط