تأثیر برف مازندران بر کاربران اینترنت ایران

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، استان مازندران با در اختیار داشتن بالغ بر دو میلیون و ۲۹۹ هزار کاربر اینترنت دارای بالاترین ضریب نفوذ در کشور است و ۷۴.۸ درصد از مردم این استان به اینترنت دسترسی دارند.

تهران با در اختیار داشتن هشت میلیون و ۵۷۱ هزار و ۲۷۰ کاربر اینترنت بیشترین فراوانی را از آن خود کرده در حالیکه ضریب نفوذ در پایتخت ۷۰.۳۵ درصد است.

اصفهان و قم هم به ترتیب در رده‌های سوم تا چهارم با ضریب نفوذهای استانی ۶۶.۰۵ و ۶۲.۵۹ درصد قرار گرفته‌اند.

سمنان هم با ۳۶۹ هزار ۲۴۵ کاربر اینترنت در رده پنجم جدول پرنفوذترین‌ها قرار گرفته است.

139211161738113302060603

جالب است که مازندران در میان کاربران اینترنت پرسرعت هم بالاترین ضریب نفوذ را دارد و با یک میلیون و ۱۲۷ هزار و ۳۵۳ مشترک، ضریب نفوذ ۳۶.۶۷ درصدی دارد.

حال با بارش سنگین برف هفته جاری در مازندران و قطعی ارتباطات غرب مازندرانی‌ها تعداد کاربران اینترنت طی این هفته کاهش محسوسی یافت و هم‌اکنون نیز به دلیل قطع تلفن روستاها و توابع شهرهایی چون چالوس، عباس‌آباد، تنکابن، نشتارود، رامسر و… تعداد کاربران اینترنت ایران فروکش کرده است.

جدول تعداد کاربران اینترنت و ضریب نفوذ آن در برخی شهرها براساس بالاترین ضریب نفوذ طبق جدول زیر است:

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط