رشد چشمگیر خریدو‌فروش اینترنتی در کشور

معاون فنی مدیرعامل شرکت پست از رشد چشمگیر سرویس خرید و فروش اینترنتی طی پنج ماهه نخست امسال خبرداد.
به گزارش ایسنا هادوی – معاون فنی مدیرعامل شرکت پست – با اشاره به این که شبکه پستی کشور با راه اندازی سامانه گیت وی دستخوش تحولی جدید شده است خاطرنشان کرد: برخورداری از موقعیت ویژه و امکانات گسترده وب و همچنین اتکا به توان و تخصص نیروی انسانی مجرب در مقوله تجارت الکترونیک؛ پویایی و کارآمدی این سرویس را منحصر به فرد ساخته است.
وی راه اندازی سامانه جدید گیت وی را دروازه ای روشن به سوی پله‌های ترقی در شبکه پستی دانست.
هادوی در ادامه ایجاد مدیریت متمرکز مالی، تسریع فرآیند اجرایی و تسویه حساب‌های مالی با شرکتهای طرف قرارداد و کاهش تعداد مراجعات به بانک به منظور واریز وجوه درآمدی و کالا و خدمات را از مزایای این سامانه برشمرد.
وی با اشاره به عملکرد مطلوب این سرویس در پنج ماهه نخست امسال اظهار کرد: ترافیک پنج ماهه سال جاری یک میلیون و ۸۰۰ هزار فقره مرسوله برآورد شده که این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸۵ درصد رشد داشته است؛ این در حالی است که مبلغ کالا و خدمات حاصل از این سرویس در پنج ماهه نخست سال جاری رقمی بالغ بر ۶۳۱ میلیارد ریال بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
معاون فنی مدیرعامل درخصوص توسعه این سرویس با بیان این که در حال حاضر بیش از ۴۰۰۰ فروشگاه اینترنتی در سرویس خرید و فروش اینترنتی فعال است این امر را نشانگر کیفیت رو به رشد این سرویس و به تبع آن رضایت ذی نفعان دانست.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با تلاش و اهتمام تمامی همکاران بهبود هرچه بیشتر کیفیت سرویس حاصل و تا پایان سال جاری چون ماه های گذشته ترافیک قابل توجهی نیز جذب شبکه پستی شود.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط