با Pingdom از آپ بودن وب سایت خود مطمئن شوید

یکی از مسائل مهم برای وبلاگ نویسان و صاحبان سایتها درصد آپ بودن (Uptime) آنها است. ممکن است وقتی شما در خواب ناز به سر می برید مشکلی برای هاست سایت شما پیش بیاید و برای ساعاتی سایتتان از دسترس خارج شود. یا به هر دلیل دیگری دسترسی به سایت شما مقدور نباشد. اما وقتی از خواب بر می خیزید و دوباره نوشتن را از سر می گیرید همه چیز درست شده و شما هم متوجه موضوع نشده اید. خوب برای اطلاع از این نوع مشکلات راه حل بسیار جامع و کاملی وجود دارد و آن ثبت نام در سایت Pingdom است.

با ثبت نام در این سایت و وارد کردن آدرس سایتتان (یا سایت دیگری) Pingdom از این پس سایت شما را تحت نظر خواهد گرفت و از دسترس بودن آن گزارشات مفصلی را تهیه می کند. البته در نسخه رایگان تنها می توانید آمار یک سایت را داشته باشید. Pingdom اطلاعات زمان پاسخگویی سایت (Response time) را هم در اختیار شما می گذارد. با این اطلاعات هم می توانید تصویری از سرعت بارگذاری سایتتان داشته باشید.

 منبع: IClub

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط