امروز صبح یکی از لینک‌های بین‌الملل زیرساخت قطع شد

موبنا – پیگیری علت اختلال در اینترنت یکی از شرکت‌های خصوصی اینترنت در مرکز شهر که از صبح امروز به وقوع پیوست، حکایت از قطع یکی از لینک‌های بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت دارد.

از صبح امروز ارتباط اینترنتی یکی از شرکت‌های به نام عرضه‌کننده خدمات اینترنتی دچار اختلال شده و زمانی که کاربران برای جویا شدن علت اختلال با بخش پشتیبانی این شرکت تماس می‌گیرند با این پیام ضبط شده مواجه می‌شوند که “کاربر گرامی شرکت … به دلیل قطع خطوط مخابراتی بین‌المللی در شبکه زیرساخت کشور سرویس شما با اختلال مواجه شده است، کارشناسان ما در حال پیگیری موضوع از شرکت زیرساخت جهت رفع مشکل در اسرع وقت می‌باشند. از صبر و شکیبایی شما سپاسگذاریم و …”

شرکت ارتباطات زیرساخت تا زمان تنظیم این گزارش هنوز اطلاعیه‌ای پیرامون چنین اختلالی را مخابره نکرده است. اگرچه پیش از این نیز وجود هرگونه اختلال اینترنتی در کشور میان شرکت زیرساخت به عنوان تنها متولی تامین پهنای باند بین‌الملل و شرکت مخابرات و سایر شرکت‌های اینترنتی پاسکاری شده و در نهایت کسی مسوولیت اختلال‌ها را به عهده نگرفته است.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط