افت شدید تب فیس‌بوک در آمریکا

بررسی‌های تازه بانک سرمایه گذاری Piper Jaffray از کاهش علاقه جوانان به استفاده از فیس‌بوک و یوتیوب در آمریکا خبر می‌دهد.
به گزارش فارس به نقل از کانسیومر افیرز، اگر فیس بوک کماکان برترین شبکه اجتماعی مورد استفاده جوانان آمریکایی است، اما استفاده از آن در میان این افراد در سال ۲۰۱۳ نسبت به سال قبل از آن ۹ درصد کاهش یافته است.
به نظر می رسد سختگیری های والدین در مورد نحوه استفاده فرزندانشان از فیس بوک و همین طور دغدغه های موجود در مورد امنیت این سایت و همین طور بی توجهی به حفظ حریم شخصی کاربران در این مساله بی تاثیر نیست.
بر اساس این بررسی کاهش اقبال به فیس بوک و یوتیوب به افزایش استفاده جوانان آمریکایی از سایت های دیگری مانند Reddit، Vine، Snapchat، Kik و ۴chan انجامیده است.
این پژوهش همچنین نشان می دهد میزان خرید آنلاین جوانان افزایش یافته است. حدود ۷۹ درصد از زنان و ۷۶ درصد از مردان جوان به طور آنلاین خرید می کنند ولی تنها ۱۸ درصد از مخارج آنها به طور آنلاین می باشد.
همچنین ۷۰ درصد آنها گفته اند ترجیح می دهند از وب سایت های فروشگاه های خرده فروشی که مورد علاقه شان است، خرید کنند.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط