دوره مقدماتی طراحی وب سایت

این دوره مناسب علاقه مندانی است که می خواهند طراحی وب سایت را به صورت اصولی و حرفه ای از ابتدا بیاموزند . این دوره با استاندارد ها و تکنیک های جهانی طراحی وب سایت مطابقت دارد .

در این دوره ابتدا با اصول طراحی وب سایت و اصطلاحات آن آشنا خواهید شد . سپس شروع به فراگیری اصول کد نویسی HTML خواهید نمود و نحوه صحیح کد نویسی در محیط های کد نویسی را خواهید آموخت .

پس از آشنایی مقدماتی و اصولی با HTML ، به اصول CSS خواهیم پرداخت و به صورت کاملا کاربردی استفاده خواهیم نمود .

با توجه به نوع آموزش ، شما وابسته به هیچ نرم افزار خاصی نخواهید بود و میتوانید با توجه به نیازهای خود نرم افزار کدنویسی مناسب خود را انتخاب نمائید .

رویکرد گروه آموزشی کارآزموده ، آموزش اصولی طراحی وب سایت است و دانشجو میتواند بر اساس نیازها و خلاقیت ذهنی خود از دانش و ابزارهای خود استفاده نماید .

با توجه به سر فصل های دوره طراحی وب سایت حرفه ای که بیشتر بر روی HTML5 و CSS3 متمرکز شده است ، در دوره طراحی وب سایت مقدماتی شما با اصول HTML و CSS و نقاط مشترک در تمامی نسخه های HTML و CSS آشنا خواهید شد .

در پایان این دوره شما خواهید توانست یک صفحه وب را با استفاده از HTML و CSS به صورت استاندارد کد نویسی کنید و برای دوره حرفه ای طراحی وب سایت و یادگیری HTML5 و CSS3 آماده شوید .

۱۰ جلسه / هر جلسه ۳ ساعت

زمان شروع: نیمه دوم فروردین ماه

روز های برگزاری: یکشنبه و چهارشنبه / پنج الی هشت

نام مدرس: امیر سروری

۲۹۵,۰۰۰ تومان

وب مثبت فقط به معرفی کلاس ها و پرداخته و مسئولیت دیگری ندارد، برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط