سایت Amazon واحد مجازی پولی عرضه می کند

آمازون واحد پولی جدیدی بنام سکه های آمازون راه اندازی می کند تا کاربران به وسیله آن اقدام به خرید اپ ها، گیم ها و آیتم های داخل اپ ها روی پلتفورم کیندل فایر کنند. سایت آمازون همچنین با هدف مبادلات بین توسعه دهندگان نرم افزاری و اپلیکیشن نویس ها روی پلتفروم های مختلف به خصوص کیندل فایر سکه های مجازی را از ماه می ۲۰۱۳ در دسترس علاقمندان خواهد گذاشت. ترافیک خرید و فروش سکه های مجازی روی آمازون طبق برنامه ریزی ها بالا خواهد رفت و واحد پولی مجازی جای واحد رایج دلار را خواهد گرفت. آمازون با این کار می خواهد به توسعه دهندگان اپ های متنوع بگوید به جاری نوشتن برنامه روی گوگل پلی و اپل، به آمازون آمده و با مبادلات مالی با واحد پولی جدید راحت تر کسب درآمد کنید.

IMAGE634957887389179357 سایت Amazon واحد مجازی پولی عرضه می کند

گفتنی است وقتی یک کاربر اپ مورد نظر خود را روی آمازون می خرد به صورت خودکار ۷۰ درصد مبلغ به حساب توسعه دهنده نرم افزاری و مالک اپ خواهد رفت.  سکه ها از ۲۵ آوریل در حساب کاربران آمازون واریز شده و قابل برداشت خواهد بود.البته قرار است فعلا این واحد مبادلاتی فقط بین کاربران در داخل امریکا وجود داشته باشد و اگر موفق بود برای سایر کاربران نیز در نظر گرفته شود. در دنیای تجارت الکترونیک پذیرش واحد پولی مجازی مخاطرات خاص خود را دارد و در وهله اول کاربران باید این واحد پولی را به رسمیت بشناسند و موارد تضمین کننده توسط آمازون بعنوان مرجع اصلی هنگام منازعات حقوقی، می تواند به کاربران و توسعه دهندگان کمک کند.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط