دوره کاربری وردپرس

نرم افزار wordpress که در گروه نرم افزارهای   ( CMS ( content management system  یا سیستم های مدیریت محتوا ،  تقسیم بندی می شود، نرم افزاری بسیار قدرتمند با قابلیت انعطاف بسیار بالا برای ساخت و پیاده سازی سایتهای وب مورد استفاده قرار می گیرد. این نرم افزار که با دیتابیس mySQL هماهنگی بالایی دارد، امکان ساخت و پیاده سازی سایتهای داینامیک را به کاربران می دهد. این نرم افزار که بر پایه زبان برنامه نویسی php و به صورت open source یا متن باز پایه ریزی شده است، به کاربرانی که حتی اطلاعات ناچیزی از تکنولوژی های مرتبط با طراحی صفحات وب دارند، امکان ساخت یک وب سایت کاربردی را می دهد. این سیستم مدیریت محتوا در ابتدا برای پیاده سازی وبلاگ ها شخصی مورد استفاده قرار میگیرفته است که پس از استقبال گسترده توسط کاربران این سیستم، در حال حاضر تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوای جامع تر شده است و در ساخت وب سایتهای تجاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد . محبوبیت و گستردگی استفاده از این سیستم مدیریت محتوا باعث افزایش سرویس های گوناگون از جمله طراحی قالب ، افزونه های بسیار کاربردی و .. شده است که بسیاری از این موارد را میتوانید به صورت رایگان به دست بیاورید .

این امکانات و دیگر امکانات منحصر به فرد نرم افزار ،wordpress آن را به یکی از محبوب ترین و پر استفاده ترین نرم افزارهای طراحی و پیاده سازی صفحات وب تبدیل کرده است.

برای اطلاعات بیشتر، اینجا کلیک کنید.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط