ارایه اینترنت پرسرعت رایگان در همه پارک‌های قطر

ایتنا: تاکنون هفت پارک عمومی در کشور قطر به اینترنت پرسرعت رایگان مجهز شده‌اند و افرادی که برای تفریح به این پارک‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند با سرعت ۸ مگابیت در ثانیه از خدمات اینترنتی بهره‌مند شوند.
مرکز تنظیم مقررات مخابراتی و ارتباطی قطر موسوم به ictQATAR با همکاری شهرداری و وزارت برنامه‌ریزی شهری قطر طرحی را به مرحله اجرا می‌رسانند که به موجب آن تمام پارک‌های این کشور از اینترنت بی‌سیم پرسرعت رایگان برخوردار می‌شوند.

به گزارش ایتنا بر اساس این طرح قرار است که تا سال ۲۰۱۴ میلادی تمام پارک‌های قطر به اینترنت بی‌سیم پرسرعت مجهز شوند تا افراد حاضر در این مراکز بتوانند از این خدمات شهری به صورت رایگان بهره‌مند شوند.

این طرح جامع که ارائه اینترنت پرسرعت رایگان بخشی از آن محسوب می‌شود iPark نام دارد و طی آن تمام هفت منطقه بزرگ شهری در کشور قطر از سرویس یاد شده بهره‌مند می‌شوند.

تاکنون هفت پارک عمومی در کشور قطر به اینترنت پرسرعت رایگان مجهز شده‌اند و افرادی که برای تفریح به این پارک‌ها مراجعه می‌کنند، می‌توانند با سرعت ۸ مگابیت در ثانیه از خدمات اینترنتی بهره‌مند شوند.

این اینترنت رایگان تاکنون توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است و مردم بسیار از این سرویس راضی بوده‌اند.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط