عبارت پنجمین مسابقه ذره بین طلایی اعلام شد

همزمان با سمینار آخرین تکنیک های وب، عبارت مسابقه ذره بین طلایی دوره پنجم اعلام شد.
به گزارش آی‌تی‌آنالیز،‌ مهدی رودکی، مدیر ایران سئو در پایان سخنرانی خود که به موضوع سئو اختصاص داشت، ضمن اعلام عبارت مسابقه، شرایط برنده را نیز اعلام کرد. بر این اساس “فقر و فرهنگ” عبارت ذره بین طلایی در دوره پنجم است.
از آنجا که رتبه های گوگل بسته به زمان جستجو، مکان کاربر و سابقه فعالیت وی متغیر است، برگزارکنندگان این گونه تصمیم گرفتند که در روز اول اردیبهشت ۱۳۹۲ همزمان در چند شهر ایران عبارت مسابقه جستجو شود و سایت یا وبلاگی که به طور میانگین رتبه بهتری داشته و در راه کسب رتبه تقلب نکرده باشد به عنوان برنده مسابقه اعلام گردد. شهرهای مورد نظر نیز اینگونه انتخاب شدند: ایلام، زاهدان، شهرکرد، بجنورد، سنندج، بندرعباس، یاسوج، بیرجند، بوشهر، مشهد و تهران.
بنابراین مسابقه برای عموم آزاد اعلام می گردد و شرکت کننده می تواند سایت یا وبلاگ خود را در مسابقه شرکت دهد. نیازی به اعلام سایت/وبلاگ به ایران سئو نیست و سایتها/وبلاگهای قرار گرفته در رتبه های یک تا سی نتایج گوگل به طور اتوماتیک در مسابقه شرکت داده می شوند.

عبارت مسابقه: فقر و فرهنگ
زمان اعلام برنده: اول اردیبهشت ۱۳۹۲
شروع مسابقه: ۲۹ دی ماه ۱۳۹۱
تیم داوری: یک نماینده از هر یک از شهرهای اعلام شده بعلاوه مدیر ایران سئو

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط