وب سایت هایی با طراحی وسط چین

وب سایت هایی با طراحی وسط چین برای رعایت بیشتر بالانس و تقارن در طراحی وب سایت

رعایت بالانس یا تقارن در طراحی وب سایت بسیار موثر و کار آمد خواهد بود.
بالانس ، تعادل توزیع ، بین اجزاء سنگین و سبک در یک صفحه است . اجزاء بزرگتر و تیره تر بسیار سنگین تر از اجزاء کوچکتر و روشن تر به نظر میرسند . قانون تعادل به ما نشان میدهد چگونه یک صفحه همراه با تعادل را داشته باشیم.

یکی از ساده ترین روش ها برای رعایت بالانس در طراحی وب سایت وسط چین کردن اجزاء وب سایت نسبت به محور وسط است . البته قرا گرفتن وب سایت در مرکز صفحه نمایش در تمامی رزولوشن ها نوعی از رعایت بالانس و تعادل در طراحی وب سایت است .

رعایت این اصول شاید در نگاه اول به ظاهر تاثیر گذار به نظر نرسند . اما باید بدانید رعایت این اصول بیشتر از چیزی که شما فکر می کنید موثر خواهد بود . اینها مسائلی هستند که ذهن مخاطب شما را درگیر خواهند کرد . سعی خواهد شد پس از این از رعایت اصول طراحی در طراحی وب سایت بیشتر گفته شود . امیدوارم این روش طراحی جرقه ای را در ذهن شما برای طرح وب سایت بعدی روشن کرده باشد.

آدرس چندی از این وب سایت ها:

www.humanwrit.es

www.thedesignkoop.com

www.jaypegams.com

www.itsfirefly.com

www.codeartmedia.com

www.gonefreelancing.com

www.weareo3.com

www.eightytwodesign.com

www.cabedge.com

www.mitchellshepherd.com

www.nicediv.net

www.contrastrebellion.com

www.b3studios.co.uk

www.incub.ro

www.rareview.com

www.duet.me

نویسنده / مترجم: امیر سروری

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط