خدمات شهرداری در شبکه‌های اجتماعی

مشاور رسانه اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به فعالیت‌های این ارگان در شبکه‌های اجتماعی گفت: ما در حال کار روی برنامه ۱۳۷ برای ارائه آن روی شبکه‌های اجتماعی هستیم، یعنی همان امکاناتی که برروی سایت خود ما و یا برنامه موبایل به کاربران ارائه می‌دهیم، روی بستربرخی شبکه‌های اجتماعی نیز ارائه خواهیم کرد.
محمدمهدی کارگر به بحث‌ شبکه‌های اجتماعی و فعالیت شهرداری تهران در این شبکه‌ها اشاره کرد و گفت: در شهرداری تهران با توجه به نظری که شهردار اعمال کرد، ما به عرصه‌های رسانه‌های اجتماعی ورود پیدا کردیم چراکه در این فضاها مردم و شهروندان حضور دارند. به پشتوانه حضور مردم می‌توان در این فضاها سرویس‌های بسیاری را ارائه کرد.
وی در ادامه به کاربرد این سرویس‌ها در فضای اجتماعی و مجازی اشاره و اظهار کرد: می‌توان این سرویس‌ها را از وب و موبایل هم فراتر برد و روی شبکه‌های اجتماعی هم ارائه کرد. ما در شبکه‌های معروف عضو هستیم. به علاوه در کنار چنین شبکه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی داخلی نیز حضور پیدا کردیم.
کارگر تمرکز شهرداری را روی اکثریت شبکه‌های اجتماعی عنوان کرد و ادامه داد: ما سعی کردیم تمامی تمرکز خود را روی تمامی شبکه‌های اجتماعی بصورت یکسان پخش کنیم اما اقبال عمومی برروی برخی شبکه‌ها بیشتر است.
به گزارش ایسنا درحال حاضر ارگان‌هایی در سایر نقاط دنیا وجود دارند که سرویس‌های خود را برروی شبکه‌های اجتماعی به کاربرانشان ارائه می‌دهند.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط