هدیه بسیار با ارزش گوگل به کارمندانش به مناسبت سال نو

سال ۲۰۱۳ کم‌کم رو به اتمام است و کمپانی ها هم همراه با مردم در حال آماده کردن هدایا برای کارمندان خود هستند.
به گزارش سرویس علمی جام به نقل از خبرگزاری دانشجو، سال ۲۰۱۳ کم‌کم رو به اتمام است و کمپانی ها هم همراه با مردم در حال آماده کردن هدایا برای کارمندان خود هستند.

کمپانی گوگل هم چون سایر کمپانی ها در حال مهیا کردن هدایایی برای کارمندان خود است. گوگل همواره هدایای ویژ‌ه‌ای را برای کارمندان خود تدارک دیده است.

کمپانی گوگل در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۰، گلکسی نکسوس سفارشی و کارت هدیه به ارزشی معادل ۱۰۰۰ دلار را به عنوان هدیه سال نو به کارمندان خود بخشید.

IMG09230547

جالب است بدانید این کمپانی علاوه بر این که به کارمندان خود همه ساله هدیه می دهد، انتخاب هدایا را نیز به عهده کارمندان خود می گذارد.

مثلا همین پارسال بود که گوگل به کارمندان خود اجازه داد برای کادو خود یکی از گجت های کروم بوک نکسوس ۷ ورژن ۲۰۱۲ و اسمارت فون ساخت موتورولا را به عنوان هدیه از جانب کمپانی گوگل بپذیرند.

اما چرا نکسوس ۴ جز هدایای انتخابی نبود؟
جواب این است که نکسوس ۴ در تعداد محدود تولید و روانه بازار شده است پس نمی تواند جز هدایای کارمندان قرار گیرد.

گوگل مهربانی به خرج داده و قصد دارد تا هدایای امسال را از پارسال ارزشمند تر انتخاب کند. محصولاتی چون نکسوس ۵ و یا نکسوس ۷ جز گزینه‌های احتماای کریسمس امسال است.

درباره نویسنده

"وب مثبت" فعالیت خود را از سال 91 آغاز کرد... شما در "وب مثبت" شاهد محتوای مرتبط با وب، شامل "آموزش اصول طراحی و مدیریت وب سایت" و همچنین "آخرین اخبار و حاشیه های دنیای وب" خواهید بود. WebMosbat.IR را به یاد داشته باشید...

نوشته های مرتبط